Новоосотська філія КЗ "Олександрівське НВО №1"

8 лют. 2019

Натхнення– це така гостя, яка не любить навідуватись до лінивих

Відповідно плану виховної роботи закладу на 2018 -2019 р. з 04 по 08 лютого 2019 року пройшов Тиждень трудового навчання. (керівник вчитель трудового навчання Гирич О. О.)
5 лют. 2019

День безпечного інтернету

Згідно листа МОН України від 30 січня 2019 року №1/11-969 «Щодо проведення Дня безпечного Інтернету», розпорядження завідувача філії «Про участь у Всеукраїнській акції #STOP_SEKSтинг та проведення Дня безпечного Інтернету»
1 лют. 2019

Визначені найрозумніші учні класу

Кожна людина має певні уподобання, мрії, прагне до чогось незвичайного. Прагнення до пізнання виникає ще в ранньому дитинстві під час гри та спілкування. У грі, як і в дорозі, пізнають людей та навколишній світ. Людина на землі не може просто існувати, вона весь час прагне здобути нові знання та вміння.
22 січ. 2019

Україна єдина

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.
18 січ. 2019

Крути:трагедія, подвиг, пам´ять

29 січня 101 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
4 січ. 2019

Засідання методичних об’єднань у закладі

На всіх етапах розвитку школи головним завданням було і залишається підвищення рівня професійної майстерності вчителів.
29 груд. 2018

Засідання Малої педагогічної ради

Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно-компетентним й всебічно освіченим фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології, проявляти творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб'єктів освітнього процесу.
20 груд. 2018

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ НАДІЇ

Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи. Шарль Луї Монтеск'є
20 груд. 2018